Morena hidhet në borë vetëm në të brendshme

Morena hidhet në borë vetëm në të brendshme


Morena Tarau ka joshur ndjekësit përmes rrjeteve sociale.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka sjellë pamje në rrjete sociale të cilat morën vëmendjen e ndjekësve.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një video në të cilën shihet e veshur me një bluzë të zezë dhe të brendshme të cilat ia theksojnë të pasmet asaj.

Në video Morena shihet teksa hidhet me fytyrë në borë ndërsa vëmendjen e morën të pasmet e këngëtares të cilat duken mjaft në formë.

download (1)


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us