Djali i Gilit ndan momentin më të mirë me nusen

Djali i Gilit ndan momentin më të mirë me nusen


Shën Valentinin po e festojnë të gjithë në forma të ndryshme duke ndarë momente të shumta pranë personave më të rëndësishëm.

Nuk mungon as imazhi i bukur i djalit të Gilit, duke shfaqur lumturinë që ka pranë të dashurës, shkruan “Kosovarja”.

Me një paraqitje të bukur dhe përkushtim në veshje, dyshja duken të mrekullueshëm në këtë ditë të veçantë.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us