Modelja duket aq e ‘nxehtë’ me fotosesionin për Shën Valentin


Ajo është lumturisht e dashuruar me futbollistin Bradley Dack, me të cilin do të martohet më vonë gjatë këtij viti.

Dhe Olivia Attwood dukej e bujshme, derisa u shfaq me një palë veshje të brendshme në një fotosesion për Ditën e Shën Valentinit.

Ish ylli i Love Island, 29 vjeqarja bëri shumë zhurmë derisa pozonte me veshjet e vogla të PrettyLittleThing.

Veshja e saj dy pjesëshe përputhej mirë./Bota sot

ImageSource link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us