Angela Martini tregon a e ka pasur burrin në burg për drogë

Angela Martini tregon a e ka pasur burrin në burg për drogë


Modelja bukuroshe ka bashkëbiseduar me fansat e saj.

Modelja njohur shqiptare, Angela Martini, tash e sa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo së fundmi u dha mundësinë ndjekësve të saj të pyesnin atë për gjëra të ndryshme.

Duke kujtuar se kohë më parë bashkëshorti i saj thuhej kishte përfunduar në prangat e policisë për trafikim droge.

Sipas mediave rumune në atë kohë, ai ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe kjo ishte arsyeja se pse nuk shfaqej krah modeles në rrjetet sociale.

“E vërtetë apo e pavërtetë që ke pasur burrin në burg”, pyeti një ndjekës, së cilës Angela iu përgjigj me “E pa vërtetë”.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us