“Wow çfarë trupi”- Dafina Zeqiri pozon me të brendshme dhe lë me gojë hapur Rita Orën


Dafina Zeqiri i ka mahnitur të gjithë me format e saj trupore të tonifikuara.

Këngëtarja e njohur postoi në Instagram disa fotove e veshur me të brendshme ku vuri në pah linjat seksi.

Ajo mori komplimente të shumta nga ndjekësit, por vëmendjen më të madhe e mori komenti i Rita Orës.

 “Woooow, je kaq ‘e nxehtë’. Çfarë trupi”– shkroi ylli botëror, e cila mesa duket ka ngelur me gojë “hapur” nga fiziku i tonifikuar i Dafina Zeqirit, që është për tu pasur zili.

ImageSource link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us