Kejvina ndan me ndjekësit e saj imazhe nga fëmijëria

Kejvina ndan me ndjekësit e saj imazhe nga fëmijëria


Kejvina Kthella është ndër emrat më të përfolur në mediat rozë në trojet shqiptare, shkruan Kosovarja.

Ajo me ose pa qëllim arrin gjithmonë të marrë vëmendjen e të gjithëve, me dukjen dhe fotot provokuese që shpesh publikon në rrjete sociale.

Kësaj radhe ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram një imazh kur ka qenë fëmijë.

Në këtë fotografi, Kejvina duket me veshje kombëtare dhe një vajzë shumë e bukur.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us