E fejuara e Shpatit thekson trupin në këtë veshje të ngushtë

E fejuara e Shpatit thekson trupin në këtë veshje të ngushtë


Shpati dhe Selvija janë shndërruar në cciftin më të komentuar momentalisht në mediat rozë.

Sidomos që nga fejesa e tyre vëmendja e gjithë publikut u fokusua në ciftin më të ri të shoubizit shkruan, “Kosovarja”.

Selvija është vajza që arriti ta bëjë Shpatin për vete pas gjithë asaj kohe sa ngeli beqar.

E lumturinë e tyre po e shfaqin shpesh me anë të imazheve në rrjetet sociale, ku së fundmi duke paralajmëruar intervistën e tyre të parë Selvija është shfaqur veshur tejet elegante.

Me këto veshje të ngjitura për trupi ajo theksoi linjat që jo më parë i ka ekspozuar ndonjëherë./Kosovarja/


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us