Digjet një shtëpi në Prishtinë (Foto/Video) – Epoka e Re

Digjet një shtëpi në Prishtinë (Foto/Video) – Epoka e Re


Një shtëpi në Breg të Diellit, në rrugën “Armend Daci” është përfshirë nga zjarri.

Zjarri ka kapluar këtë shtëpi para 40 minutave, raporton “Epoka e re”.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Zjarri është i madh dhe nuk po arrin të ndalet për më shumë se 40 minuta.

 

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us