Digjet makina në ecje e sipër, çfarë ndodhi me shoferin në Fier – Balkanweb.com

Digjet makina në ecje e sipër, çfarë ndodhi me shoferin në Fier – Balkanweb.com


Policia e Fierit njoftoi se sot rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Mbrostar” Fier, në ecje e sipër ka marë flakë automjeti tip “Benz”.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Mbrostar” Fier, në ecje e sipër ka marë flakë automjeti tip “Benz” me targa me drejtues shtetasin D. K.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(foto ilustruese)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us