Brooklyn Beckham mban me duar gjoksin e Nicolas

Brooklyn Beckham mban me duar gjoksin e Nicolas


Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndezën rrjetin me imazhet e fundit.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, që të dy kanë marrë vëmendje të madhe, derisa imazhet e tyre u bënë virale, shkruan Daily Mail.

Kjo pasi në fotografitë e publikuara nga Beckham, ai shihet duke mbuluar gjoksin e Peltz, ndërsa kjo e fundit shfaqej topless.

Dyshja shiheshin se kishin dalë nga dushi, ndërsa që të kishin të vendosura flokët mbrapa kokës.

“Gjysma ime tjetër”, ka shkruar 21-vjeçari në përshkrim.

Ndërkohë, në planet e tyre të së ardhmesh parashikohet që të bëhet një dasmë madhështore në vitin 2022.

Një gjë të tillë fansat e palëve janë duke e cilësuar të ngutshëm, pasi duhet ta njohin njëri-tjetrin më mirë.

 


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us