Milan nuk e ndal marshin, Ibrahimoviç dhe Rebiç nga dy gola personalë ndaj Crotone-s – Balkanweb.com

Milan nuk e ndal marshin, Ibrahimoviç dhe Rebiç nga dy gola personalë ndaj Crotone-s – Balkanweb.com


ITALI

Milan vijon të marshojë drejt titullit të Seria A duke fituar ndeshjen e radhës.

Ibrahimoviç dhe Rebiç kanë shënuar nga dy gola personalë për të kaluar edhe Crotonen, ekip i lehtë në letër pasi mban vendin e fundit në kampionat.

Tashmë kuqezinjtë rimarrin vendin e parë me 49 pikë, dy më shumë se ndjekësit e Inter. Ndërkohë Juventus pavarësisht se është 9 pikë më pak, mbetet kërcënim serioz.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us