Georgina dhe Ronaldo pozojnë të lumtur krah njëri-tjetrit

Georgina dhe Ronaldo pozojnë të lumtur krah njëri-tjetrit


Çifti po i shijojnë në maksimum këto ditë pushimi.

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo ditët e fundit kanë qëndruar për pushime në Itali.

Çifti e bënë këtë udhëtim me rastin e ditëlindjes së Georginës, meqë rast edhe kanë thyer rregullat anti-COVID.

Por, gjobat nuk janë problem për Ronaldon, andaj dyshja kanë vazhduar të shijojnë këtë udhëtim.

Së fundi, ishte Georgina ajo e cila publikoi disa fotografi krah Ronaldos, ku dukej shumë e lumtur në përqafim të tij.

Çifti po qëndrojnë në një rajon të mbuluar me borë, ndërsa po relaksohen në maksimum.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us