Kaq shpenzon Sara për një veshje

Kaq shpenzon Sara për një veshje


Sara Hoxha tashmë është emër i njohur në mediat rozë.

Me postime nga më të ndryshmet, ajo gjithmonë tërheqë vëmendje të madhe për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që jeton një jetë luksoze, veshjet e saj dallohen gjithmonë duke prekur çmime të ndryshme.

Dukja e saj e fundit kalon çmimin 211.00 euro, nga brendit i njohur Nicki Studios.

Theksojmë, muaj më parë ajo dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us