Pak muaj pas lindjes, Arbana Osmani zbulon problemin shëndetësor shumë serioz me të cilin po përballet – Balkanweb.com

Pak muaj pas lindjes, Arbana Osmani zbulon problemin shëndetësor shumë serioz me të cilin po përballet – Balkanweb.com


Moderatorja Arbana Osmani ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë.

Mirëpo, pas lindjes së Diellit, duket se po përballet me një problem goxha serioz duke pasur rënie të flokëve. Pasi është e afërt me ndjekësit ajo kërkoj mendimet e tyre në këtë aspekt duke dashur të marr këshilla nga të gjithë.

Ndërkohë ndjekësit nuk hezituan, duke i dhënë këshilla nga më të ndryshmet duke i ardhur në ndihmë moderatores.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us