Po kalonin rrugës, automjeti merr para në mes të qytetit burrë e gruaËshtë regjistruar një aksident i rëndë në Fier, gjatë orëve të mbrëmjes.

Një automjet tip “Seat” ka përplasur dy kalimtarë në rrugën “Skënderbeu” të këtij qyteti.

Dy kalimtarët, burrë dhe grua, janë nisur me urgjencë në spital.

Çifti i bashkëshorteve ishte duke kaluar në rrugë, kur janë përplasur nga makina.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us