Luana vesh bluzë 15 euro

Luana vesh bluzë 15 euro


Moderatorja shqiptare është shfaqur me veshje super të shtrenjtë edhe në finalen e emisionit të saj.

“Shiko kush luan”, kishte emisionin e fundit mbrëmë i cili u transmetua në Top Channel.

Përveç emisionit vëmendjen e mori edhe veshja e Luana Vjollcës e cila kishte zgjedhur veshje super të shtrenjtë si në episodet e kaluara.

Luana kësaj radhe veshur mbante një bluzë ngjyrë të zezë, farmerka dhe take. Veshjen e kishte kombinuar me bizhuteri ndërsa flokët kapur teksa poshtë kishte lëshuar një bishtalec të gjatë.

Faqja “Mes përmes” në Instagram ka publikuar çmimin e veshjes dhe bizhuterive që moderatorja kishte zgjedhur mbrëmë. E gjithë veshja e Luanës kap shifrën gati 2 mijë euro, por ajo se çka ishte për tu komentuar çmimi i bluzës së saj.

Bluza e zezë ka një çmim prej 16 euro, xhinset 117 euro, unaza 700 euro, vathët 520 euro dhe unaza tjera 580 euro.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us