Partnerja e Ronaldos pozon me këmbën lart

Partnerja e Ronaldos pozon me këmbën lart


Partnerja e futbollistit ka pozuar e shtrirë në tokë.

Georgina Rodriguez, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve edhe me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë publikon pamje tërheqëse për ndjekësit e saj nga përditshmëria apo nga karriera si modele.

Së fundmi ajo hyri në Instagram ku edhe ka pozuar në mënyrë joshëse për ndjekësit e saj.

Modelja shihet e shtrirë në tokë teksa pozon me rroba të markave nga më të shtrenjtat, si Gucci dhe Hermes.

Georgina në Instagram ka grumbulluar 23.3 milionë ndjekës nëpërmjet postimeve të ndryshme.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us