Kupa e Italisë, Muriqi startues kundër Atalantas


Lazio dhe Atalanta do të ballafaqohen sonte në kuadër të çerekfinaleve të Kupës së Italisë, ndeshje kjo e cila starton nga ora 17:45.

Sulmuesi nga Kosova, Vedat Muriqi do të luajë nga minuta e parë për Lazion së bashku me Pereiran, përcjell KosovaPress.

Këto janë formacionet zyrtare:

Atalanta: Gollini; Djimsiti, Romero, Palomino; Maehle, Freuler, Pessina, Gosens; Malinovskyi, Miranchuk; Muriel

Lazio: Reina; Patric, Hoedt, Acerbi; Marusic, Milinkovic-Savic, Escalante, Akpa Akpro, Fares; Pereira, MuriqiSource link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us