Valdete Idrizi takon gratë e Kamenicës


Kandidatja për deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Valdete Idrizi është gjatë së hënës është takuar me gratë dhe vajzat e Kamenicës.

Idrizi në këtë takim ka thënë se ato tashmë e kanë përkrahjen e fuqishme të PDK-së.

“Sa kënaqësi me taku gra e vajza të mrekullueshme të Kamenicës të cilat tashmë i kanë dhënë përkrahje të fuqishme Partisë Demokratike të Kosovës, dhe programit të #Rimëkëmbjes. Sa krenare dhe e lumtur ndihem me kandidatet për deputete si e mrekullueshmja Jona Arifi. Bashkë drejt fitores së 14 Shkurtit! #Rimëkëmbje #HoxhajKryeminister #ValdeteIdrizi21”, ka shkruar Idrizi në “Facebook”.

https://www.facebook.com/valdete.idrizi.7/posts/3985084951523273Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us