Mungon vetëm zyrtarizimi, Tirana zgjedh trajnerin e ri! – Balkanweb.com

Mungon vetëm zyrtarizimi, Tirana zgjedh trajnerin e ri! – Balkanweb.com


Orges Shehi do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Ish trajneri i Kukësit dhe Skëndërbeut ka gjetur akordin e presidentin Halili për të marrë drejtimin e bardhebluve.

Shehi pranon një “bast” të madhë në një moment delikat, ku largimi i Nevil Dedes u shoqërua me akuza të forta për ndërhyrje të presidëntit në formacion.

Shehi pritet të prezantohet të mërkurën me skuadrën për të nisur përgatitjet për sfidën e fundjavës kundër Apolonisë në transfertë.

Tirana nuk dëshiron të heqë dorë nga titulli kampion pavarësisht se ndodhet 16 pikë larg kreut, një objektiv që nuk ndryshon as me Shehin në stol.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us