Nga Lipjani, Osmani publikon fotografi me Kutin – Epoka e Re

Nga Lipjani, Osmani publikon fotografi me Kutin – Epoka e Re


Kandidatja për presidente dhe kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Vjosa Osmani dhe Albin Kurti, kanë vazhduar takimet me qytetarë, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Osmani në llogarinë e vet në “Facebook” ka publikuar një fotografi nga Lipjani, ku shihet e shoqëruar nga Albin Kurti dhe zyrtarët e Vetëvendosjes dhe Listës “Guxo”.

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us