Keisi e mbulon krejt krahun me tatuazh

Keisi e mbulon krejt krahun me tatuazh


Partnerja e Stresit, Keisi është kthyer në një personazh shumë të ndjekur dhe të komentuar në rrjete sociale.

Ajo është shumë aktive dhe publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga jeta e saj në Kanada.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me foton e fundit, ku shfaqet me një tatuazh të madh në të gjithë krahun.

“Surprizë”, ka shkruar Keisi krahas fotos. Ajo nuk e ka treguar domethënien e tatuazhin, por aty shihet fytyra e një gruaje, një busull dhe një orë.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us