Engji bëhet si binjake me këtë motër

Engji bëhet si binjake me këtë motër


Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo dhe Njomza janë rregulluar shumë bukur për festë dhe po duken si binjake.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us