Demi vjen e zjarrtë pa vendosur reçipeta

Demi vjen e zjarrtë pa vendosur reçipeta


Demi Rose vazhdon të ndajë fotografi nga vendet që po i viziton në këtë periudhë dimri.

Në imazhet e reja, bukuroshja që njihet për linjat e bujshme trupore, provokoi sërish me fizikun, duke u shfaqur gjysmë e zhveshur.

Ajo u fotografua me të brendshme, çizme dhe një pallto të gjatë pelushi, teksa kishte ‘harruar’ reçipetat.

Demi vuri në pah sërish format trupore, teksa palltoja e hapur gati ia zbulonte gjoksin asaj.

Edhe për këtë paraqitje ajo u komentua shumë nga ana e ndjekësve. Vetëm në Instagram, Demi Rose ndiqet nga më shumë se 15 milionë ndjekës.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us