Tayna kështu po i shijon pushimet në Turqi

Tayna kështu po i shijon pushimet në Turqi


Reperja e njohur, Tayna e cila ditëve të fundit është duke i kaluar këto ditë në Turqi, ka marrë një surprizë shumë të këndshme.

Duket se ajo një befasi të tillë nuk ka marr kurrë në jetën e saj, ndaj edhe është shumë e emocionuar për këtë gjë.

Këtë e ka ndarë me fansat me anë të një videoje në të cilën shihej më së miri i gjithë emocioni i saj.

“Sinonimi i femrave rebele! Guximi për çmenduri! Tayna”, shkruhej në urën më të famshme në Stamboll.

Përderisa të gjithë menduan se pas kësaj fshihet i dashuri i saj misterioz, më vonë ishte vet reperja që tregoi në profilin e saj në Instagram se për këtë është kujdesur dhe ka qenë ide e shoqës së saj të ngushtë, Rina Malsori.

download (3)
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us