Vila luksoze e Kylie Jennerit do t’iu lë pa mend

Vila luksoze e Kylie Jennerit do t’iu lë pa mend


Kylie Jenner bashkë me motrën e saj Kendall, po vazhdojn pushimet e tyre luksoze.

Së fundi kanë zgjedhur një vend tropikal për pushime në Meksikë.

Ato janë duke pushuar në një vilë luksin e të cilës motrat e kanë zbuluar përmes fotografive në rrjete sociale.

Nga vila mund të shihet deti i cili ka një pamje mahnitëse, po ashtu brenda saj ekziston edhe pishina, banjo pastaj mund të shihni një tjetër pamje të vendit super-luksoz.

Nga këto pjesë të bukura të këtij vendi, Kylie dhe Kendall nuk i kursyen pozat e tyre joshëse duke ekspozuar linjat trupore.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us