Fejohet vajza e vogël e Donald Trump në ditën e fundit e të atit si president – Balkanweb.com

Fejohet vajza e vogël e Donald Trump në ditën e fundit e të atit si president – Balkanweb.com


SHBA

Vajza më e vogël e presidentit të SHBA, Donald Trump, Tiffany, është fejuar me të dashurin e saj, Michael Boulos.

Në ditën e fundit të babait të saj si i pari i SHBA-së, ajo e ka postuar në Twitter një fotografi nga ambientet e Shtëpisë së Bardhë.

Vajza e politikanit, Tiffany Trump, publikoi në rrjetin social Twitter një fotografi me të fejuarin e saj të realizuara brenda ambienteve të Shtëpisë së Bardhë, duke treguar po përshëndetet me shtëpinë, ku e kishte për nderë të jetonte përreth katër vite.

“Ka qenë një nder të festoja shumë momente dhe ngjarje historike, si dhe të krijoja kujtime me familjen time këtu në Shtëpinë e Bardhë, por asnjë nga ta nuk ishte kaq i veçantë sa fejesa me të dashurin tim të mrekullueshëm. Ndihem e bekuar dhe e ngazëllyer për kapitullin e ri”, ka shkruar ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us