Arta Nitaj nuk kursen pozat provokuese, kësaj radhe shfaqet edhe më tërheqëse (FOTO)

Arta Nitaj nuk kursen pozat provokuese, kësaj radhe shfaqet edhe më tërheqëse (FOTO)


Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ka realizuar një set të ri fotografik ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar me xhinse dhe një bluzë të zgjatur ngjyrë hiri dhe me vija rozë, e cila vinte mjaft mirë në pah hiret e saj të trupit.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, një pjesë e mirë e të cilëve e kanë komplimentuar për linjat trupore.

Kujtojmë se, Nitaj ka bërë të ditur se shumë shpejt do të nisë një emision të ri televiziv.