Mos e humbni këtë imazh të Kidës

Mos e humbni këtë imazh të Kidës


Kida është një këngëtare që provokon në forma të ndryshme.

Këtë herë, me imazhin që ka postuar ajo shfaqet me një veshje të zjarrtë, shkruan “Kosovarja”.

E veshur në një bodysuit me ngjyrë të bardhë dhe një xhaketë farmerke, artistja shqiptare ka marrë vëmendjen me pozat.

Se sa veçantë duket, shikojeni edhe ju.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us