Kanosi të riun duke qëlluar me armë në ajër, arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim në Kurbin – Balkanweb.com

Kanosi të riun duke qëlluar me armë në ajër, arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim në Kurbin – Balkanweb.com


Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri një bashkëmoshatar.

Ngjarja ndodhi në Kurbin më datë 12 janar të këtij viti.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A.B., 20 vjeç, i shpallur në kërkim policor, pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri duke qëlluar në ajër shtetasin me inicialet E.P.,18 vjeç, banues në Kurbin. Pas disa ditësh kërkimesh, u bë e mundur arrestimi i të riut.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us