Do puthja në buzë Ledri Vulën

Do puthja në buzë Ledri Vulën


Këngëtari dhe aktori i njohur, Genc Salihu ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush Luan”.

Në sfidën “Ndaje ose pije”, ai u pyet për emrin e një VIP-i shqiptar, të cilin do e puthte në buzë për një rol kinematografik.

“Roli juaj në filmin “Martesa”, ku jeni puthur në buzë me një mashkull është komentuar shumë në media. Por ne sot në “Shiko Kush LUAN” duam të dime emrin e një mashkulli tjetër VIP shqiptar që do ripërsërisje një puthje në buzë në një tjetër rol kinematografik”, ishte kjo pyetja që iu drejtua.

Genci nuk ngurroi të thoshte një emër. Ai tha emrin e reperit shumë të dashur nga publiku, Ledri Vula.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us