Rama publikon videon: Qendra Shëndetësore në Tiranë ndryshoi në mënyrë drastike, ambientet janë moderne – Balkanweb.com

Rama publikon videon: Qendra Shëndetësore në Tiranë ndryshoi në mënyrë drastike, ambientet janë moderne – Balkanweb.com


TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur shqiptarët me një video, ku tregohet sesi ka ndryshuar radikalisiht Qendra Shëndetësore numër 1 në Tiranë.

  • foto galeri

Rama shprehet se Shëndetësore në Tiranë ndryshoi në mënyrë drastike, duke shtuar se ambjentet janë moderne.

“Mirëmëngjes”, shkruan Rama. Ndërsa, në pamje tregohet sesi spitali ka marrë një tjetër “fytyrë”, kurse është pajisur me pajisjet më moderne.

Personeli mjekësor në spital shprehet se kushtet janë të mira dhe se në këto ambiente mund të punohet me shumë dëshirë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us