Kunata e Duas kështu e befason burrin për ditëlindje

Kunata e Duas kështu e befason burrin për ditëlindje


Sigurisht që Gigi Hadid bëri më shumë sesa thjesht një urim publik në Instagram për partnerin e saj Zayn Malik për ta bërë të paharrueshme ditëlindjen e tij të 28-të.

Modelja 25-vjeçare organizoi një festë ditëlindjeje me temë video-lojërat elektronike në shtëpinë e tyre në New York. Ajo nuk ka ngurruar të ndajë me fansat foto nga festa e tyre private ku shihen dhjetra makineri lojërash, kapele e lojëra me fytyrën e Zayn, lule ëmbëlsira dhe pafund tullumbace.

Në njërën prej fotove të publikuara ajo shihet tek luan me partnerin e tij në një nga lojërat elektronike. Nuk e dimë nëse ata kanë patur të ftuar të tjerë, apo e kanë shijuar gjithë mbrëmjen të tre.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us