Konflikt mes fqinjëve në Elbasan, spërkat me benzinë komshien me të birin dhe iu hedh shkrepësen, ndalohet autori

Konflikt mes fqinjëve në Elbasan, spërkat me benzinë komshien me të birin dhe iu hedh shkrepësen, ndalohet autori


ELBASAN

Një konflikt mes fqinjëve ka përfunduar me lëndimin e dy personave në Elbasan, teksa gati ka përfunduar në tragjedi.

Nga informacionet paraprake, mësohet se njëra prej palëve të përfshira në konflikt ka spërkatur fqinjën dhe djalin e saj me benzinë dhe i ka hedhur shkrepësen.

Fatmirësisht zjarrfikësja ka ndërhyrë në kohë por dy persona kanë pësuar lëndime dhe ndodhen në spital për mjekim, sipas bluzave të bardha jashtë rrezikut për jetën. Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisarit autorin.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us