Elvana publikon foto të nxehta mbi tavolinë

Elvana publikon foto të nxehta mbi tavolinë


Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri.

Elvana Gjata ka publikuar imazhe të reja në Instagram veshur me fustan me ngjyrë të zezë e cila është shfaqur joshëse.

Nga një ambient i brendshëm dhe komod, artistja shqiptare është rikthyer me këto foto pasi që nuk është edhe aktive me postime apo projekte muzikore.

“Këtë vit me date 1.M’erdhen njerëz për vit t’ri”, ka shkruar në postim Elvana.


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us