Chelsea dhe Arsenal të interesuara për Akman


Sulmuesi tinejxher është duke u kërkuar nga gjigantët e Premier Ligës.

Rivalët londinez, Chelsea dhe Arsenal i janë bashkuar garës për shërbimet e sulmuesit të Bursaspor Ali Akman, raporton “Daily Mail”.

“Topçinjtë” dhe “Blutë” pritet të garojnë kokë më kokë për Akman, i cili ka shënuar nëntë gola në 16 paraqitje këtë edicion për skuadrën turke, përcjell KosovaPress.Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us