Bora e kombinon ngjyrën e syve me veshje

Bora e kombinon ngjyrën e syve me veshje


Njëra nga moderatoret që ka marrë zemrat e publikut me prezantimet e saj padyshim që është edhe Bora Zemani.

Duke u veçuar si një femër tejet e zonja në këtë profesion, ajo po arrin të marr komplimente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Në sy bie gjithmonë veshja r saj duke bërë kombinime të veçanta në veshje.

Kësaj radhe ajo publikoj një imazh ku me anë të një filteri ajo i bëri sytë jeshil njësoj si duksi i saj.

Pa pikë grimi në fytyrë, ajo po duket bukur dhe mjaftë joshëse./Kosovarja/
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us