Të shtëna me armë në Mamurras, detajet e para

Të shtëna me armë në Mamurras, detajet e para


Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Mamurras, Lezhë.

Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar.

Të shtënat dyshohet të kenë ndodhur pas një konflikti të çastit ndërmjet dy të rinjve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave e kapjen e autorit.


Top Channel

Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us