Skënderbeu prezanton katër blerjet e para të janarit

Skënderbeu prezanton katër blerjet e para të janaritKlubi i Skënderbeut ka zyrtarizuar mbrëmjen e kësaj të hënë katër afrimet e para të mërkatos dimërore. Në njoftimin e skuadrës korçare jepen emrat e lojtarëve që janë vënë menjëherë nën urdhrat e Ahmatajt:

“Skënderbeu prezanton 4 afrimet e para në merkaton e Janarit. Vangjel Zguro, Agbodzie Abbey (21 vjeç, qëndërmbrojtës), Melos Bajrami (18 vjeç, mesfushor) dhe Leard Sadriu (19 vjeç, Mbrojtës) janë zyrtarisht futbollistë bardhekuq.

4 futbollistët e rinj bardhekuq janë bashkuar me ekipin në stëvitje dhe janë në dispozicion të trajnerit Julian Ahmataj.”

 Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us