• July 30, 2021
 Sara ndan videon e vajzës duke buzëqeshur


Sara Hoxha dhe Ledri po e shijojnë në mënyrën më të mirë epitetin e emrit prindër.

Këtë ndjesi dyshja po e shfaqin në forma të ndrysnme në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ajo i ka hapur llogari personale Poemës së vogël, kohë pas kohe ia rifreskon me imazhe të ndryshme.

“Kur po vdes për gjumë por dikush thotë diçka për të qeshur.”, shkruhet në videon e bukur ku shihet duke buzëqeshur.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related post

Contact Us