Ky është ndryshimi i ri i Encës

Ky është ndryshimi i ri i Encës


Enca ka publikuar disa video ku ka treguar ndryshimin e radhës.

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant.

Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet për to.

Enca është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria por edhe nga karriera, teksa së fundmi ajo ka treguar përmes Instastoryt se ka bërë një ndryshim në dukje.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us