Kështu dukej Xhensila kur ishte bjonde

Kështu dukej Xhensila kur ishte bjonde


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është një ndër këngëtaret që ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të publikut që në daljen e saj të parë në skenë.

Xhensila ka sjell ndër vite një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe jeta e saj personale, martesa me Bes Kallakun dhe vajza Ajka, gjithmonë komentohen në media.

Siç dihet Xhensila është konsideruar si një ndër femrat më të bukura shqiptare e cila prej kohësh ka preferuar që të mbaj një look dhe mos të eksperimentojë shumë me pamjen e saj.

Mirëpo, para disa kohesh ajo i ka habitur të gjithë fansat teksa ka publikuar disa pamje ku shihet se ka hequr dorë nga flokët brun dhe i ka lyer ato bjonde. A e mbani mend Xhensilen bjonde?
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us