Gjiko e mëson djalin të vozisë veturë

Gjiko e mëson djalin të vozisë veturë


Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Pasi që kanë një përkushtim të madh rreth rrjeteve sociale, dyshja shpesh qëndrojnë në krye të lajmeve, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja janë në pritje të fëmijës së dytë, e pa dyshim gjithë dashurinë dhe respektin e kanë të fokusuar vetëm tek Zëri.

Në imazhin e fundit, Gjiko shihet duke e mësuar djalin që të vozis, pasi që e ka ulur në vendin e tij.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us