“Duke të puthur si i çmendur”, Angela ndan videon intime me partnerin

“Duke të puthur si i çmendur”, Angela ndan videon intime me partnerin


Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me pozat e nxehta e videot seksi në rrjete sociale.

Angela është duke shijuar dimrin dhe fundvitin në maksimum së bashku me bashkëshortin e saj, teksa është shumë aktive edhe në Instagram.

Së fundmi, Angela ka gjetur pak kohë për të realizuar sfidën virale të Instagramit, “Show me a picture of” dhe nuk është surprizë se pjesa më e madhe e fotove lidhen me bashkëshortin e saj.

Ndër të tjera, një fanse i ka kërkuar të postojë një foto ose video duke u puthur me bashkëshortin e saj dhe modelja ka publikuar këtë:

 

Martini dhe Scavulescu u kurorëzuan me martesë në dhjetor të vitit 2017, në një ceremoni tepër private ku i thanë “Po” njëri-tjetrit të veshur të dy me të zeza.

 


Etiketa: ,


Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us