Butritn Imeri po krahasohet me këngëtarin me famë botërore

Butritn Imeri po krahasohet me këngëtarin me famë botërore


Fansat e këngëtarit Butrint Imeri në rrjetin social Instagram kanë publikuar një foto të tij dhe të yllit të njohur Zayn Malik kur kanë qenë tinejxherë.

Në foto shihet ngjashmëria e tyre e madhe.

Malik është këngëtar dhe më herët ka qenë pjesëtar i grupit të njohur One Direction.

Imeri ndërkohë po tregon suksese në estradën shqiptare me hitet e tij.
Source link

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Us